Fotografování není mou jedinou činností. Chodím do školy i do práce. Prosím, respektujte tedy doby dodání. Myslete na to, že fotografie nemůžete dostat stejně rychle, jako od fotografa, který se focením živí! 

Fotografuji především v exteriéru, po domluvě můžeme fotit ale i u Vás doma nebo v nádherných ateliérech Starstudio – Praha a Brno.

Cena je splatná vždy po focení – bezhotovostně na účet – dle vybraného počtu fotografií. Upravené fotografie nezasílám, dokud není uhrazena celá částka.

V případě focení mimo Olomouc či Přerov, se k ceně přičtou náklady na dopravu 6Kč za kilometr.

Po focení Vám bude zaslán odkaz, cca do 3 pracovních dnů. Z náhledů si vyberete fotky, které se Vám líbí a chcete je upravit. (Tyto náhledy není možné zveřejňovat ani nijak upravovat).

Po výběru mi zašlete zpět čísla uvedená u fotografií. Výběr je na Vás, ale ráda Vám s ním poradím.

Upravené fotografie zasílám přes datové uložiště, doba dodání závisí na momentální vytíženosti a typu focení. V období Vánoc, svátků a v případě nemoci se doba dodání prodlužuje.

Upravené fotografie obvykle dodávám do 2 – 6 týdnů od Vámi zaslaného výběru.

Každou fotografii dodám v barevné a černobílé variantě.

Na přání Vám zajistím i tisk fotek, fotoknihy, kalendáře a další fotodárky.

Jelikož je pro mě důležité aktualizovat mé portfolio, budu ráda za svolení ke zveřejnění nejlepších fotografií.

 

Záloha je nevratná. Rezervovaný termín je možné změnit pouze jednou, a to z vážných rodinných důvodů. Záloha se odečítá z celkové ceny focení.

V případě špatného počasí se domlouvá nový termín. Rezervovaný termín má přednost před nerezervovaným.

Neupravené fotografie neposkytuji, a to ani za příplatek. Mnou upravené fotografie není možné dále upravovat. Zveřejnění je povoleno, ale pouze pro nekomerční účely. Veškeré fotografie podléhají autorským právům.