Důležité informace

 

Fotografování není mou jedinou činností. Chodím do školy i do práce. Prosím, respektujte tedy doby dodání. Myslete na to, že fotografie nemůžete dostat stejně rychle, jako od fotografa, který se focením živí! Vždy vás předem informuji, jak dlouho fotografie budu upravovat. V případě zpoždění obdržíte zprávu.

 

Fotografuji především v exteriéru, po domluvě můžeme fotit ale i u Vás, v domácím prostředí, v nádherných a plně vybavených ateliérech (Starstudio – Praha a Brno) nebo můžeme zkusit dohodnout nějaká zajímavá místa

 

Cena je splatná vždy na místě po focení nebo bezhotovostně na účet. Upravené fotografie nezasílám, dokud není uhrazena celá částka.

 

V případě focení mimo Olomouc či Přerov, se k ceně přičtou náklady na dopravu.

 

Po focení Vám bude zaslán odkaz, cca do 3 pracovních dnů. Z náhledů si vyberete fotky, které se Vám líbí a chcete je upravit. (Tyto náhledy není možné zveřejňovat ani nijak upravovat).

 

Po výběru mi zašlete zpět čísla uvedená u fotografií. Výběr je na Vás, ale ráda Vám s ním poradím.

 

Upravené fotografie zasílám přes datové uložiště, doba dodání závisí na momentální vytíženosti a typu focení. V období Vánoc, svátků a v případě nemoci se doba dodání prodlužuje.

 

Upravené fotografie obvykle dodávám do 2 – 6 týdnů od Vámi zaslaného výběru.

 

Každou fotografii dodám v barvě, černobílé a upravenou přes barevný filtr.

 

Na přání Vám zajistím i tisk fotek, fotoknihy, kalendáře a další fotodárky.

 

Jelikož je pro mě důležité aktualizovat mé portfolio, budu ráda za svolení ke zveřejnění nejlepších fotografií.

 

Záloha je nevratná. Rezervovaný termín je možné změnit pouze jednou, a to z vážných rodinných důvodů. Záloha se odečítá z celkové ceny focení.

 

V případě špatného počasí se domlouvá nový termín. Rezervovaný termín má přednost před nerezervovaným.

 

Neupravené fotografie neposkytuji, a to ani za příplatek. Mnou upravené fotografie není možné dále upravovat. Zveřejnění je povoleno, ale pouze pro nekomerční účely. Veškeré fotografie podléhají autorským právům.