Fotografování není mou jedinou činností. Chodím do školy i do práce. Prosím, respektujte tedy doby dodání. Myslete na to, že fotografie nemůžete dostat stejně rychle, jako od fotografa, který se focením živí! Vždy vás předem informuji, jak dlouho fotografie budu upravovat. 

Fotografuji především v exteriéru, po domluvě můžeme fotit ale i u Vás, v domácím prostředí nebo v nádherných a plně vybavených ateliérech (Starstudio – Praha a Brno) nebo můžeme zkusit dohodnout nějaká zajímavá místa

Cena je splatná vždy na místě po focení nebo bezhotovostně na účet. Upravené fotografie nezasílám, dokud není uhrazena celá částka.

V případě focení mimo Olomouc či Přerov, se k ceně přičtou náklady na dopravu.

Po focení Vám bude zaslán odkaz, cca do 3 pracovních dnů. Z náhledů si vyberete fotky, které se Vám líbí a chcete je upravit. (Tyto náhledy není možné zveřejňovat ani nijak upravovat).

Po výběru mi zašlete zpět čísla uvedená u fotografií. Výběr je na Vás, ale ráda Vám s ním poradím.

Upravené fotografie zasílám přes datové uložiště, doba dodání závisí na momentální vytíženosti a typu focení. V období Vánoc, svátků a v případě nemoci se doba dodání prodlužuje.

Upravené fotografie obvykle dodávám do 2 – 6 týdnů od Vámi zaslaného výběru.

Každou fotografii dodám v barevné a černobílé variantě.

Na přání Vám zajistím i tisk fotek, fotoknihy, kalendáře a další fotodárky.

Jelikož je pro mě důležité aktualizovat mé portfolio, budu ráda za svolení ke zveřejnění nejlepších fotografií.

 

Záloha je nevratná. Rezervovaný termín je možné změnit pouze jednou, a to z vážných rodinných důvodů. Záloha se odečítá z celkové ceny focení.

V případě špatného počasí se domlouvá nový termín. Rezervovaný termín má přednost před nerezervovaným.

Neupravené fotografie neposkytuji, a to ani za příplatek. Mnou upravené fotografie není možné dále upravovat. Zveřejnění je povoleno, ale pouze pro nekomerční účely. Veškeré fotografie podléhají autorským právům.