Každá svatba je jedinečná a proto se Vám budu snažit maximálně vyjít vstříc a vytvořit pro Vás individuální „balíček“. Každou svatbu fotíme ve dvou. Jsme dvě mladé slečny, kterým nic neunikne. Máme pro Vás vytvořené balíčky a můžete nás obě mít na své svatbě už od 6.900,-

Cestovné máte do 50km zdarma, pak 6Kč za km. Jezdíme jak po celé ČR i do zahraničí. Můžete si u nás objednat nadstandardní služby – koordinace svatby, pomoc s dodavateli a nově například zavádíme FOTOKOUTEK! 

Napište nezávaznou poptávku přes kontaktní formulář a společně najdeme řešení, které přesně sedne na míru Vaší představě.

………….

Pokud plánujete svatbu od pondělí do čtvrtku nebo v termínu prosinec-únor, dostanete od nás slevu 30% na focení svatby. Intimní a malé svatby do 10 osob budou naceněny individuálně.

Pokud plánujete malou svatbu a nepřejete si dvě fotografky, může fotit pouze jedna z nás. Druhá však bude asistovat při párovém focení a bude se starat o hladký průběh společného rodinného focení (bez jakéhokoli nároku) Cena focení zůstává stejná.