Procházkovi

Děkujeme Terezce za fotografování naší svatby. Fotky se moc povedly, všem se líbily a to nám počasí občas nepřálo. Terka je ochotná, trpělivá a milá. Komunikace s ní je taky výborná, hned odpovídá na dotazy a snaží se vyjít maximálně vstříc. Opravdu doporučujeme  .

Andrea U.

Terezka je super fotografka .I když nejsem žádná modelka,tak výsledné fotky vypadají krásně. A na to,že jsme fotily 3 hodiny,tak to strašně rychle uběhlo a užily jsme si i spoustu srandy. Kdo váhá jestli do focení jít nebo nejít,tak to určitě vyzkoušejte .

Tereza K.

Terezka je naprosto úžasná fotografka, úžasnej človíček, se kterým se během focení i nasmějete, atmosféra je skvělá, uvolněná a to je potřeba.  Takže pokud chcete mít krásný fotky, rozhodně doporučuju. Určitě Vás nezklame.  

Zuzana Š.

Naozaj profesionálne fotenie.  Super prístup, žiadna nervozita, kopec zábavy. Napriek tomu, že nie som modelka, nefotím, túto skúsenosť som si veľmi užila. A fotky robí naozaj prekrásne! 

Michaela A.

Spolupráce s Terezkou proběhla na profesionální úrovni. Mile mě překvapily výsledné fotografie. Ještě jednou děkuji a těším se na příště

Anastasia L.

Terezka je naprostá šikulka!!! Focení bylo fakt rychlé, i přesto bylo hooodně krásných fotek. A když uvidíte konečný výsledek (každou fotku dostanete v několika variantách, což je super!), který Vám zašle co nejrychleji, tak budete naprosto spokojeni! Pokud hledáte fotografku, tak vřele doporučuju Terezu!

Lucie D.

Focení bylo skvělé! Slečna fotografka byla trpělivá, a ikdyz nejsem žádná modelka dokázala ze mě dostat něco použitelného. rozhodně můžu jen doporučit!

Kristýna A.

Terezka je skvělá! Jak fotografka tak jako osoba. Focení mě opravdu bavilo a i když bylo skoro čtyř hodinové, vůbec mi to nepřišlo. Měla skvělé nápady, řekla člověku jak se tvářit a taky dokázala říct, kdy to vypadá zle, což já osobně ocením, ale chápu, že někdo s tím může…

Lucie Š.

Focení bylo super. Terka je nejen skvělá fotografka, což můžete sami posoudit podle výsledných fotek, ale i velmi příjemná slečna. Spolupráce pro mě byla velkým přínosem a určitě bych jen doporučila.