Fotografování není mou jedinou činností. Chodím do práce na plný úvazek. Prosím, respektujte tedy doby dodání. Myslete na to, že fotografie nemůžete dostat stejně rychle, jako od fotografa, který se živí jen focením.

Fotografuji především v exteriéru, po domluvě můžeme fotit ale i u Vás doma nebo v nádherných ateliérech, které jsou po ČR k pronájmu.

Cena je splatná vždy po focení – bezhotovostně na účet – dle vybraného počtu fotografií. Upravené fotografie nezasílám, dokud není uhrazena celá částka.

V případě focení mimo Olomouc či Přerov (a okolí), se k ceně přičtou náklady na dopravu 9Kč za kilometr.

Po focení Vám bude zaslán odkaz, cca do 3 pracovních dnů. Z náhledů si vyberete fotky, které se Vám líbí a chcete je upravit. (Tyto náhledy není možné zveřejňovat ani nijak upravovat).

Upravené fotografie zasílám přes datové uložiště, doba dodání je obvykle 2 – 4 týdny od Vámi zaslaného výběru. Doba závisí na mé momentální vytíženosti a na typu focení. V období Vánoc, svátků a v případě nemoci se doba dodání prodlužuje.

Každou fotografii dodám v barevné a černobílé variantě.

Na přání Vám zajistím i tisk fotek, fotoknihy, kalendáře a další.

Jelikož je pro mě důležité aktualizovat mé portfolio, průběžně na web a své sociální sítě přidávám nově nafocené fotografie. Focením se mnou souhlasíte s tím, že budou vaše fotografie zveřejněny. Pokud s tím nesouhlasíte, informujete mě.

 Záloha je nevratná, v případě špatného počasí se domlouvá náhradní termín. Rezervovaný termín je možné změnit pouze jednou, a to z vážných rodinných důvodů. Záloha se odečítá z celkové ceny focení.

Neupravené fotografie neposkytuji, a to ani za příplatek. Mnou upravené fotografie není možné dále upravovat a bez mého svolení využívat pro komerční účely. Zveřejnění je povoleno, ale pouze pro nekomerční účely. Veškeré fotografie podléhají autorským právům.