Předsvatební focení

Taková příprava na Vaše první novomanželské focení. Seznámíme se a Vy si vyzkoušíte jaké to je stát před objektivem. A jelikož zjistíte, že fotit se s námi je prostě pohoda, společně odbouráme nervozitu a focení ve svatební den už bude raz dva. Nikdo nechce ze své svatby zmizet na 2 hodiny jen kvůli focení.

Výsledné fotografie Vám poslouží na svatební oznámení, do svatebních novin, anebo prostě na památku do rámečku. Je skvělé, že předsvatební focení nemusí být jen o Vás dvou, ale také o Vašich dětech, rodičích, prarodičích nebo domácích mazlíčcích. Vezměte koho chcete a uděláme si společnou procházku.

Kdy? Ještě před svatbou. Na termínu a místě se domluvíme na předsvatební schůzce. Nejpozději ho uskutečníme měsíc před svatbou, abychom vše stihli sladit i s případným tiskem.

Kde? Ideálně tam, kde to máte rádi a je Vám to blízké. Jste spíš typ do města? Půjdeme si udělat procházku po náměstí a uličkách nebo si prostě sedneme do kavárny… Jste spíš typ do přírody? Není problém!

Jak dlouho? Fotit budeme +- 1 hodinu, ale záleží i na tom, jak nás to bude společně bavit a jak nám to půjde.

Kolik fotek? Výsledkem Vám bude 20 upravených fotografií v barevné i černobílé variantě. Pouze v elektronické podobě, ale není problém přiobjednat si i tisk v jakékoli velikosti 🙂