Co Vás čeká.

Plánujete svatbu, vybíráte si perfektní místo a možná už máte vybrané i datum, ale chybí Vám někdo, kdo by uchoval všechny důležité momenty? Zas a znova koukáte do naší galerie, máte pročtené všechny informace tam i zpět a myslíte si, že právě my jsme ty pravé pro Váš svatební den? Napište nám zprávu

A tím to celé začíná.

Máte štěstí a Váš termín máme volný? Půjdeme se seznámit a promluvit si o Vaší svatbě. Kavárna nebo cukrárna je pro nás nejlepší prostředí. Je jedno jestli bude v Olomouci, Přerově nebo poblíž Vašeho bydliště. V této chvíli nastanou dvě situace: Vše se Vám zdá skvělé a stále jste rozhodnuti, že chcete fotky od nás anebo cítíte, že nám to neladí a potřebujete někoho jiného. V případě číslo jedna budeme pokračovat ve společném plánování. Případ číslo dvě je také v pořádku a po kávě se naše cesty rozejdou.

Chcete pokračovat s námi?

Podepíšeme předsvatební smlouvu a dostanete na doma úkol. Dotazník ohledně svatebních podrobností. Budeme rády, když nám ho zašlete kompletně vyplněný nejpozději 14 dní před svatbou. Po schůzce Vám zašleme zálohovou fakturu na 20 % z ceny balíčku.

V mezičase si odskočíme na předsvatební focení, pokud o něj projevíte na schůzce zájem ♥

A je to tady, začíná Vaš svatební den a my jsme jeho součástí. Průběh svatebního dne je na každé svatbě trošku jiný, ale vždy na místo srazu přijíždíme s dostatečným předstihem a dáváme o sobě vědět smskou.

Po skončení sjednané doby focení se s Vámi rozloučíme a odjíždíme domů. Následující pracovní den zasíláme fakturu na zbytek peněz a po její úhradě začínáme pracovat na fotkách.

Každou fotografii zvlášť upravíme a ponecháme ji v barevné verzi. Protože máme rády černobílé stejně jako barevné (možná i o maličko víc 🙂 ), vybereme fotky, pro které se to hodí a převedeme je i do černobílé. Všechny párové fotky dostanete v obou variantách. Z hotových fotografií vybereme ty nejlepší a propojíme Vám je do videa s hudbou. Poté do dvou měsíců v sezóně, do jednoho měsíce mimo sezónu, obdržíte odkaz na internetové úložiště, ze kterého si stáhnete hotové fotky.


♥ Všechny fotografie odevzdáváme elektronicky a na dřevěném flash disku

♥ Všechny fotografie jsou individuálně upravené a dostanete je v barevné verzi

♥ Námi vybrané dostanete v barevné i v černobílé verzi

♥ Všechny párové fotografie automaticky v obou variantách

♥ Neupravené fotografie neposkytujeme ani za příplatek

♥ Na tisk si vybíráte fotografie sami

♥ Cestujeme po celé ČR


Všechny svatební fotografie máte stažené a je čas vybrat, které chcete nechat vytisknout.

Nyní je nejen čas na výběr fotek, ale také prostor pro dodatečná přání – fotoknihy, fotoplátna, alba… Jak máte vybráno, už je to hračka. Dostanete od nás informaci, že všechny Vámi vybrané fotografie, knihy, plátna… jsou v tisku a pak už všichni čekáme. Balíček nám dorazil, rozbalíme ho a překontrolujeme, zda je vše perfektní. Poté všechny fotografie, krabičky, plátna, flashky zkompletujeme a zabalíme. Napíšeme Vám zprávu a domluvíme si předání. Já osobně mám nejraději předání osobní. Jsem dost vytočená, když přeprava balíček poškodí, zamění nebo zatoulá… V případech, kdy nás dělí velká vzdálenost nebo se nedovedeme sladit s volným časem, využívám služby Zásilkovny. Fakt výjimečně 🙂

Po předání naše spolupráce končí a budeme moc rády, když se o svoji zkušenost podělíte s ostatními v recenzi.